Jeden z podstawowych profili okna jednoramowego. Do produkcji tego typu okien używana jest kantówka klejona trójwarstwowo najwyższej jakości z lamelami łączonymi na długości lub z zewnętrznymi lamelami litymi, dostarczana tylko i wyłącznie przez najlepszych dostawców w kraju. W zależność od klienta okna w tym profilu mogą być pomalowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem lazurowym z katalogu transparentnych kolorów standardowych. Parametry techniczne dotyczące właściwości okien zbudowanych w tym systemie są uzależnione od konfiguracji zestawionej przez klienta, a w szczególności od zadeklarowanej szyby. W tym profilu możemy użyć szyby o maksymalnej grubości 52 mm. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania szyb o najlepszych właściwościach dotyczących izolacji akustycznej czy współczynnika przenikania ciepła. Podobnie jak w IV-78 również i w tym przypadku zostały użyte dwie uszczelki w standardzie. Przy tym profilu także istnieje możliwość wykonania dla Państwa szeregu modyfikacji przekroju okna dostosowując go do Państwa indywidualnych potrzeb. Ta propozycja jest skierowana do osób wymagających, które cenią sobie najlepsze produkty o bardzo wysokich parametrach. Dzięki zastosowaniu tego profilu możemy być spokojni, że okno będzie spełniać nasze oczekiwania przez bardzo długie lata.

Czytaj więcej...

Kolejny z podstawowych profili okna jednoramowego. Do produkcji tego typu okien używana jest kantówka klejona trójwarstwowo najwyższej jakości z lamelami łączonymi na długości lub z zewnętrznymi lamelami litymi, dostarczana tylko i wyłącznie przez najlepszych dostawców w kraju. W zależność od klienta okna w tym profilu mogą być pomalowane kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem lazurowym z katalogu transparentnych kolorów standardowych. Parametry techniczne dotyczące właściwości okien zbudowanych w tym systemie są uzależnione od konfiguracji zestawionej przez klienta, a w szczególności od zadeklarowanej szyby. W tym profilu możemy użyć szyby o maksymalnej grubości 42 mm, co daje nam szeroki wachlarz wyboru. W odróżnieniu od profilu IV-68, w tym przypadku zostały użyte dwie uszczelki w standardzie. Podobnie jak w IV-68 istnieje możliwość modyfikowania profilu pod indywidualne wymagania klienta. Jeśli chcą Państwo mieć w swoim domu okno o lepszych parametrach i w rozsądnej cenie, ten profil będzie idealnym wyborem.

Czytaj więcej...

WELET szeroko stosuje w swojej produkcji drewno egzotyczne, a w szczególności meranti (mahoniowiec). Zalety mahoniu dla produkcji stolarki budowlanej wynikają z jego podstawowej właściwości fizyko mechanicznych takich jak :

ciężar właściwy (600 KG/m3 przy wilgotności 15%)
skurcz (od 30% do 0% wilgotności : promieniowy 3,2%, objętościowy 8,9%),
twardość wzdłuż włókien (700),
wytrzymałość w poprzek włókien na zginanie statyczne (1100 KG/cm2 przy wilgotności 15%)
wytrzymałość wzdłuż włókien: na ściskanie (490 KG/cm2 przy wilgotności 15%), na rozciąganie (1000 KG/cm2 przy wilgotności 15%).

Czytaj więcej...

Podstawowy profil okna jednoramowego z kantówki klejonej trójwarstwowo, malowanego kolorem kryjącym z palety RAL lub kolorem lazurowym z katalogu transparentnych kolorów standardowych. Do produkcji tego typu okien używana jest wyselekcjonowana  kantówka najwyższej jakości z lamelami łączonymi na długości lub z zewnętrznymi lamelami litymi, dostarczana tylko i wyłącznie przez najlepszych dostawców w kraju. Parametry techniczne dotyczące właściwości okien zbudowanych w tym systemie są uzależnione od konfiguracji zestawionej przez klienta, a w szczególności od zadeklarowanej szyby. W tym profilu możemy użyć szyby maksymalnie o grubości 32 mm, co daje nam dość szeroki wachlarz wyboru. Ponad to istnieje możliwość zastosowania dodatkowej uszczelki na skrzydle okna, co dodatkowo polepszy deklarowane właściwości takie, jak np. szczelność czy izolacyjność akustyczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysoko wykształconej kadrze w branży zajmującej się produkcją stolarki otworowej wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy dostosowanie profilu okna do indywidualnych potrzeb klienta, poprzez jego modyfikacje możliwe do wykonania w naszym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu mogą Państwo mieć jedyne w swoim rodzaju, wymarzone okna do swojego domu, które będą jego wyjątkową ozdobą.

Czytaj więcej...